Vítejte

na webových stránkách naší společnosti

Vítejte

Vítejte

na webových stránkách naší společnosti

1 Vítejte

Poznávejte

nejen přírodní krásy v okolí našeho penzionu

1 Poznávejte

Poznávejte

nejen přírodní krásy v okolí našeho penzionu

1 Poznávejte

zobrazitzobrazitzobrazit

Ubytování Chemie

> Chemie > Bazénová chemie

Bazénová chemie

Bazénová chemie

Úprava vody 
 • Chlornan sodný
  zásaditý desinfekční přípravek s podílem aktivního chloru 12,4 %, určený pro vodárny, zdravotnictví, domácnost a průmysl s použitím v automyčkách a autoservisech proti vzniklému zápachu unikajícího ze sedimentačních jímek. Další použití k desinfekce vody v bazénu a desinfekce pitné vody. Balení 25 - 40 - 50 litrů.
 • Chlorové tablety
 • SAVO
  Desinfekční roztok k omývání ploch, desinfekci pitné vody, desinfekci a likvidaci řas v bazénech s obsahem chlornanu sodného méně než 5%.
  K desinfekci a k omýváni ploch a předmětů používáme 10% roztok:
  Roztok získáme namícháním 1 litru vody a 100 ml koncentrátu.
  K desinfekci pitné vody použijeme 9 ml koncentrátu na 1000 l vody.
  Desinfekce a likvidace řas v bazénech jednorázově při začátku sezóny 50ml koncentrátu na 1000 litru vody,pak 50 ml na 1000 litru vody každý týden.
  Nepoužívat společně s kyselinami
 • Síran hlinitý - tekutý
  bezbarvé 40 % flotační činidlo, kyselé reakce, vodního roztoku síranu hlinitého, použitelný k úpravě technologické vody v recirkulačních čistírnách a k flotaci vody v bazénech. Přípravek se používá neředěný. Balení 25 - 40 litrů.
 • Síran hlinitý - granulovaný
  flotační činidlo krystalické granulované formě určeného v původní formě k flotaci vody v bazénech a ve formě vodního roztoku do recirkulačních čistíren. Ředění do formy vodního roztoku dle výrobce čisticího zařízení. Balení 40 kg.
 • PAX 18
  flotační činidlo polyaluminiumchloridu ve vodním roztoku, kyselé povahy, určeného k úpravě pitné vody, čištění bazénové vody a odpadních vod, jako flotační činidlo v recirkulačních čistírnách, kde se používá neředěný dle pokynu výrobce čisticího zařízení. Balení 25 - 40 litrů.
 • Síran měďnatý
  modrá skalice, krystalický přípravek rozpustný ve vodě. Použití k postřikům ovocných stromů, vinařství. Pro svou vlastnost likvidace řas lze jí použít v roztoku k úpravě bazénové vody. Musíme si ale uvědomit, že se jedná o látku zdraví škodlivou, proto při dávkování se řídíme návodem dodavatele bazénu či filtračního zařízení. Balení 50 kg nebo dle objednávky.
Údržba bazénu 
 • AQUA CLEAN A11
  univerzální vysoce účinný alkalický koncentrát určený pro mytí kovových a lakovaných povrchů, ředění dle druhu znečištění, u ropného extrémního znečištění 1:2 až 1:10, v ostatních případech 1:10 až 1:50, vhodné použití teplé vody 20-70 C. Balení 25 litrů.
 • A CLEAN 518
  vysoce účinný kyselý čisticí prostředek k odstranění nečistot, řas a vápenitých usazenin z obkladů v silně znečištěných prostorách myček automobilů, ph 2,5, ředění vodou 1:0 až 1:20. Přípravek není vhodný na povrchy citlivé na kyseliny-sklo. Balení 25 litrů.
 • A CLEAN 505
  vysoce koncentrovaný kyselý čisticí prostředek k odstranění nečistot, oxidací a vápenitých usazenin z nerezu, hliníku, dlažby, obkladů a jiných keramických povrchu, ph.1,0 , ředění 1:0 až 1:20. Zanechává hladký a lesklý povrch. Nenanášejte na sklo. Balení 25 litrů.
 • SONAX ČISTIČ SPECIÁL
  koncentrační prostředek s vynikající vlastností pro očištění dlaždic znečištěných od konzervačních vosků v mycích zařízeních automyček. Neobsahuje fosfáty, používat neředěný nebo v poměru 1:3. Balení 25 litrů.