Vítejte

na webových stránkách naší společnosti

Vítejte

Vítejte

na webových stránkách naší společnosti

1 Vítejte

Poznávejte

nejen přírodní krásy v okolí našeho penzionu

1 Poznávejte

Poznávejte

nejen přírodní krásy v okolí našeho penzionu

1 Poznávejte

zobrazitzobrazitzobrazit

Ubytování Chemie

> Ubytování > Ceník ubytování

Ceník

Uvedené ceny jsou kalkulovány na dospělou osobu a den, dětí do 4 let platí 75%. Pracovníkům firem ve stavebnictví a pracovníkům pracujících na živnostenský list poskytujeme slevu 10 % při dlouhodobém pobytu více jak 2 měsíce. Cena za ubytování se platí při příjezdu.

Při pobytu krátkodobém 1-2 dny : 220 - 260 Kč za lůžko, bez snídaně.
Při pobytu delším jak 2 dny: od 195,-Kč za lůžko, bez snídaně. ( možnost stanovení ceny smluvně dohodou při pobytu na několik měsíců, s podmínkou platby předem min. na 1 měsíc). Možnost vydatných snídaní za cenu 60,- Kč . Ubytování včetně snídaní ( pokud jsou poždovány ) se hradí celé ihned při příjezdu do ubytovacího zařízení !

Ubytovací podmínky

Příjezd ideálně 14 - 19h 
Odjezd   do 10:00

Děti a přistýlky Zdarma! Za použití stávajících postelí pro 1 dítě do 3 let se neplatí. Za přistýlku pro 1 starší dítě nebo dospělého se platí za osobu a noc dle ceníku. Maximální počet přistýlek na některých pokojích  je 1. Přistýlky jsou na vyžádání a musejí být potvrzeny.

Zvířata Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.

Akceptované kreditní karty Visa, Euro, Mastercard, JCB, Maestro, Amerikan express. Ubytovací zařízení  si vyhrazuje právo provést předběžnou autorizaci vaší kreditní karty před vaším příjezdem.