Vítejte

na webových stránkách naší společnosti

Vítejte

Vítejte

na webových stránkách naší společnosti

1 Vítejte

Poznávejte

nejen přírodní krásy v okolí našeho penzionu

1 Poznávejte

Poznávejte

nejen přírodní krásy v okolí našeho penzionu

1 Poznávejte

zobrazitzobrazitzobrazit

Ubytování Chemie

> Chemie > Pro čerpací stanice

Chemie pro čerpací stanice

Čerpací stojan

Chemie pro čerpací stanice
 • Vapex B
  je hydrofobizovaný perlit pro svou vlastnost absorbovat velké množství kapalin se používá při ropných haváriích, rozlití olejů a nafty na čerpacích stanicích a autoservisech. Balení v pytlích po 0,25 m3.
 • Experlit
  pro své shodné vlastnosti s vapexem B se dá používat pro stejné účely. Má ale menší vlastnost absorbovat kapaliny. Je jemnější struktury. Pro svou jedinečnou vlastnost tepelné izolace je používán převážně ve stavebnictví. Balení v pytlích po 0,25 m3.
 • Chezacarb SH
  speciální sorpční saze černého zbarvení s vysokým hydrofobizovaným povrchem. Má vysokou účinnost absorpce ropných derivátů. Balení v pytlích 5 kg.
 • Chlornan sodný
  zásaditý desinfekční přípravek s podílem aktivního chloru 12,4 %, určený pro vodárny, zdravotnictví, domácnost a průmys - s použitím v automyčkách a autoservisech proti vzniklému zápachu unikajícího ze sedimentačních jímek. Další použití k desinfekce vody v bazénu a desinfekce pitné vody. Balení 25 - 40 - 50 litrů.
 • SAVO
  desinfekční přípravek pro desinfekci v domácnostech - zdravotnictví a v průmyslu. Balení v nádobách 1 - 25 - 50 litrů.
 • Chlorid sodný
  kamenná sůl, jedlá-průmyslová NaCl, průmyslová je dodávána hrubozrnná s užitím k zimnímu posypu. Balení 50 kg.
 • A Clean 505
  vysoce koncentrovaný kyselý čisticí prostředek k odstranění nečistot, oxidací a vápenitých usazenin z nerezu, hliníku, dlažby, obkladů a jiných keramických povrchu, ph.1,0 , ředění 1:0 až 1:20. Zanechává hladký a lesklý povrch. Nenanášejte na sklo. Balení 25 litrů.
 • A Clean 516
  vysoce koncentrovaný kyselý čisticí prostředek k odstranění nečistot a oxidace z nerezu, hliníku, dlažby a keramických obkladů, ph 1,0, ředění 1:5 až 1: 20. Nenanášejte na sklo. Balení 25 litrů.
 • A Clean 518
  vysoce účinný kyselý čisticí prostředek k odstranění nečistot, řas a vápenitých usazenin z obkladů v silně znečištěných prostorách myček automobilů, ph 2,5, ředění vodou 1:0 až 1:20. Přípravek není vhodný na povrchy citlivé na kyseliny-sklo. Balení 25 litrů.
 • Aquaclean A11
  univerzální vysoce účinný alkalický koncentrát určený pro mytí kovových a lakovaných povrchů, ředění dle druhu znečištění, u ropného extrémního znečištění 1:2 až 1:10, v ostatních případech 1:10 až 1:50, vhodné použití teplé vody 20-70 C. Balení 25 litrů.
 • A Clean Insect
  vysoce účinný pěnivý čistící prostředek určený pro rychlé a bezpečné odstranění zbytku hmyzů, olejových skvrn, pryskyřice, je účinný i v použití s tvrdou vodou, bezpečný pro skleněné povrchy a chrom, ph 13,0, ředění 1:10 až 1:30. Balení 25 litrů.
 • Servo Insect
  přípravek k odstranění zůstatků stop po hmyzu na vozidlech, vodní roztok neionogenních tenczidů, ředění vodou 1:1 až 1:5. Balení 25 litrů.