Willkommen

auf der Website unseres Unternehmens

Willkommen

Willkommen

auf der Website unseres Unternehmens

1 Willkommen

Entdecken Sie

die Naturschönheiten rund um unser Haus

1 Entdecken Sie

Entdecken Sie

die Naturschönheiten rund um unser Haus

1 Entdecken Sie

zobrazitzobrazitzobrazit

Unterkunft Chemie

> Chemie > Čístírna vod

Čístírna vod

Pro veškeré provozy autoservisů, automobilových myček a mycích center doporučujeme k čištění znečištěných vod vyzkoušené recirkulační čistírny fa. AQUA servis - LUBOŠ ŽATEČKA.

Recirkulační čístírna AQUA 01
Recirkulační čistírna AQUA 01

Recirkulační čístírna AQUA 02
Recirkulační čistírna AQUA 02

Více o uvedených výrobcích a ostatních službách na http://www.aquaservis.cz/
KONTAKT NA FIRMU AQUA servis - Luboš Žatečka
Ostrov 40
584 01 Ledeč nad Sázavou
Tel. - Fax 0420 569 721 011, mobil 602 457 184

info@aquaservis.cz
http://www.aquaservis.cz/


NÁPLNĚ DO RECIRKULAČNÍCH ČISTÍREN

Flokulanty 
 • Síran hlinitý - tekutý
  bezbarvé 40 % flotační činidlo, kyselé reakce, vodního roztoku síranu hlinitého, použitelný k úpravě technologické vody v recirkulačních čistírnách a k flotaci vody v bazénech. Přípravek se používá neředěný. Balení 25 - 40 litrů.
 • Síran hlinitý - granulovaný
  flotační činidlo krystalické granulované formě určeného v původní formě k flotaci vody v bazénech a ve formě vodního roztoku do recirkulačních čistíren. Ředění do formy vodního roztoku dle výrobce čisticího zařízení. Balení 40 kg.
 • Síran železitý - tekutý
  vodní roztok 40 % síranu železitého, použití jako flotační činidlo kalů v čistírnách odpadních vod a do recirkulačních čistíren - ředění 1:1 nebo 1:2 a to dle návodu výrobce čisticího zařízení. Další použití k leptání např. tištěných spojů. Balení 25 a 40 litrů
 • PAX 16 - PAX 18
  flotační činidlo polyaluminiumchloridu ve vodním roztoku, kyselé povahy, určeného k úpravě pitné vody, čištění bazénové vody a odpadních vod, jako flotační činidlo v recirkulačních čistírnách, kde se používá neředěný dle pokynu výrobce čisticího zařízení. Balení 25 - 40 litrů.
 • Chlorid hlinitý - tekutý
  vodní roztok chloridu hlinitého 30 %, k použití neředěný jako flotační činidlo v recirkulačních čistírnách průmyslových vod. Dávkování dle pokynů výrobce čisticího zařízení. Balení 25 - 40 litrů.
 • Chlorid železitý - tekutý
  vodní roztok síranu železitého 30 %, k použití k leptání v průmyslu, neředěný jako flotační činidlo do recirkulačních čistíren průmyslových vod a k flotaci kalů v čistírnách odpadních vod. Dávkování dle pokynu výrobce čisticího zařízení. Balení 25 - 40 - 50 litrů.
 • Profi FLOC super
  tekutý 30 % flotační přípravek na bázi iontů polyamidu hlinitého, určení k flotaci bazénových a průmyslových vod a v recirkulačních čistírnách. Balení 25 litrů.
 • Profi FLOC normal
  tekutý 40 % flotační přípravek na bázi iontů síranu hlinitého, určení k flotaci bazénových vod a ve všech typech recirkulačních čistíren průmyslových vod, zvlášť v chemickým čistírnách zahraniční výroby. Balení 25 litrů.
 • SOKOFLOK 20
  anionaktivní polymerový snadno ve vodě rozpustný přípravek ke zlepšení flotace- sedimentace nerozpustných látek v recirkulačních čistírnách průmyslových vod, odvodnění kalů odpadních vod. Balení 1 litr, 25 kg.
 • MAGNAFLOC 26
  anionaktivní polymerový snadno ve vodě rozpustný přípravek určený v sedimentaci nerozpustných látek v čistírnách průmyslových vod a při odvodnění kalů odpadních vod. Balení 25 kg.
Úprava vody 
 • Tabletová sůl
  uhličitan sodný NaCl 99,9 % je přípravek je ve formě tablet - polštářků o průměru cca 20 mm, používá se jako roztok solanky do dávkovacího zařízení k úpravě technologické vody v místech s výskytem tvrdé vody. Výhoda tabletové soli oproti klasické sypké spočívá v optimálním postupném rozpouštění soli v solankové nádrži, a v tom, že nemůže dojít k vytvoření klenby při nedostatečném množství vody v solankové nádrži. Užití v průmyslu a v domácnosti do automatických myček nádobí. Balení 25 kg.
 • Soda kalcinovaná
  soda je uhličitan sodný krystalický Na2CO3 ve formě prášku, zásaditý přípravek ke snížení obsahu vápenatých a hořečnatých iontů ve vodě a její změkčení. Balení 40 kg.
Stabylizátory 
 • Hydroxid sodný - tekutý (louh)
  přípravek je 40 % zásaditý bezbarvý vodní roztok hydroxidu sodného se požívá jako neutralizační činidlo - stabilizátor ph na hodnotu 7 v recirkulačních čistírnách průmyslových vod. Ve většině těchto čistíren v automobilových myčkách a autoservisech je ředění 1:1 až 1:4 a to dle používaného flotačního činidla a dle pokynů výrobce čisticího zařízení. Balení 25 - 40 litrů.
 • Hydroxid sodný - pevný (louh)
  přípravek je hydroxid sodný v pevném stavu ve formě perliček nebo šupinek, používá se formou vodního roztoku v recirkulačních čistírnách průmyslových vod k úpravě ph výstupní vody na hodnotu 7, 0 v ředění dle pokynů výrobce čisticího zařízení. Balení 25 kg.
 • Chlornan sodný
 • Bentonit
  zásaditý nahnědlý přípravek určený jako neutralizační činidlo - stabilizátor ph do některých starších typů recirkulačních čistíren průmyslových vod v automyčkách a autoservisech. Dávkováni do dávkovacího zařízení - mlýnku dle pokynu výrobce čisticího zařízení. Balení 40 kg.
 • Vápenec mletý - standart
  zásaditý přípravek, čistě bílého zbarvení určený jako neutralizační činidlo - stabilizátor ph do některých starších typů recirkulačních čistíren v automobilových myčkách a autoservisech. Dávkování do dávkovacího zařízení - mlýnku dle pokynů výrobce zařízení. Balení 30 kg.
 • Vápenec mletý - extra
  zásaditý přípravek určený jako neutralizační činidlo - stabilizátor ph do některých starších typů recirkulačních čistíren průmyslových vod. Jedná se o směs mletého vápence a aktivního uhlí o zrnitosti 0 - 0,8 určeného k lepšímu dočištění a regulaci ph výstupní vody. Dávkování do dávkovacího zařízení - mlýnku dle pokynu výrobce čisticího zařízení. Balení 30 kg.
Aktivní uhlí 
 • Prach - do 0,8 mm
 • Válečky - do 3 mm
 • Válečky - do 5 mm
  jedná se o přípravek vyrobeného suchou destilací z ořechových skořápek o zrnitosti prach do 0,8 mm, válečky 1 - 3 mm, 3 - 5 mm. V provedení válečky jsou vhodné pro použití do vzduchového filtračního zařízení k odstranění pachů a zápachu, filtračního zařízení na kapaliny k odstranění zápachu a zbarvení, a do recirkulačních čistíren průmyslových vod v automyčkách a autoservisech k dočištění vypouštěné přebytečné vody do vodoteče - např. pro čistírny typu ALFA a REBEKA. Balení dle objednávky.
Filtry 
 • Filtrační textil
  jsou určené k vložení do záchytných košů k zachycení kalů při regeneraci recirkulační čistírny. Dodáváme pro všechny typy recirkulačních čistíren ALFA, REBEKA, PORT, UNIFLOT. V případě zájmu na jiný tyt čisticího zařízení zajistíme výrobu na zakázku a to dle zaslaných rozměrů zachycovacího koše nebo vzorku. Balení dle objednávky.
 • Silonové
  jsou určeny pro vložení filtru z filtrační textilie před vložením do záchytného koše, nebo přímo k vložení do záchytného koše. Výrobek je určen pro zachycení kalů při regeneraci recir kulační čistírny. Přednost a výhoda silonového filtračního koše je lepší manipulovatelnost při odstranění kalů z koše a pro opakovatelnost použití výrobků. Dodáváme pro všechny typy recirkulačních čistíren ALFA, REBEKA, PORT, UNIFLOT. V případě jiného typu zajistíme výrobu na zakázku dle zaslaného vzorku nebo rozměrů záchytného koše. Balení dle objednávky