Willkommen

auf der Website unseres Unternehmens

Willkommen

Willkommen

auf der Website unseres Unternehmens

1 Willkommen

Entdecken Sie

die Naturschönheiten rund um unser Haus

1 Entdecken Sie

Entdecken Sie

die Naturschönheiten rund um unser Haus

1 Entdecken Sie

zobrazitzobrazitzobrazit

Unterkunft Chemie

> Chemie > Pro auto. myčky > Pro údržbu myček a čerpacích stanic

 • A Clean 518
  vysoce účinný kyselý čisticí prostředek k odstranění nečistot, řas a vápenitých usazenin z obkladů v silně znečištěných prostorách myček automobilů, ph 2,5, ředění vodou 1:0 až 1:20. Přípravek není vhodný na povrchy citlivé na kyseliny-sklo. Balení 25 litrů.
 • A Clean 505
  vysoce koncentrovaný kyselý čisticí prostředek k odstranění nečistot, oxidací a vápenitých usazenin z nerezu, hliníku, dlažby, obkladů a jiných keramických povrchu, ph.1,0 , ředění 1:0 až 1:20. Zanechává hladký a lesklý povrch. Nenanášejte na sklo. Balení 25 litrů.
 • A Clean 516
  vysoce koncentrovaný kyselý čisticí prostředek k odstranění nečistot a oxidace z nerezu, hliníku, dlažby a keramických obkladů, ph 1,0, ředění 1:5 až 1: 20. Nenanášejte na sklo. Balení 25 litrů.
 • Mafrapav FORTE
  přípravek na silně znečištěných podlah v automyčkách, autoservisech, výrobek má potlačenou pěnivost, lehce se oplachuje. Balení 25 litrů.
 • Mafra ULTRAKAL
  přípravek pro odstranění usazenin a vodního kamene, rychle odstraní částečnou rez a kovový oxid, proniká do hloubky znečištění. Balení 25 litrů.
 • Sonax čistič hal
  přípravek určený speciálně na čištění keramických obkladaček, umývaných částí a dílů automyček. Rozpouští zbytky vodního kamene. Používat neředěný nebo v poměru 1:10. Balení 25 litrů.
 • Sonax čistič LIMIT SPECIAL
  koncentrační prostředek s vynikající vlastností pro očištění dlaždic znečištěných od konzervačních vosků v mycích zařízeních automyček. Neobsahuje fosfáty, používat neředěný nebo v poměru 1:3. Balení 25 litrů.
 • AQUACLEAN A11
  univerzální vysoce účinný alkalický koncentrát určený pro mytí kovových a lakovaných povrchů, ředění dle druhu znečištění, u ropného extrémního znečištění 1:2 až 1:10, v ostatních případech 1:10 až 1:50, vhodné použití teplé vody 20-70 C. Balení 25 litrů.