Vítejte

na webových stránkách naší společnosti

Vítejte

Vítejte

na webových stránkách naší společnosti

1 Vítejte

Poznávejte

nejen přírodní krásy v okolí našeho penzionu

1 Poznávejte

Poznávejte

nejen přírodní krásy v okolí našeho penzionu

1 Poznávejte

zobrazitzobrazitzobrazit

Ubytování

> Ubytování > Ukázky pokojů

Zařízení objektu

 Obecné Zahrada, Terasa, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Úschova zavazadel.
 Aktivity Pěší turistika, Gril, Cyklistika.
 Služby Služba praní, Fax/Kopírka, Doprava na letiště (za poplatek).
 Internet Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo s oddělenými lůžky

Tento pokoj je vybaven TV, lednicí a rychlovarnou konvicí. Patří k němu koupelna se sprchou, bezplatnými toaletními potřebami. Některé pokoje jsou v přízemí a mají 2 samostatné postele a ty ve 2. patře mají manželskou postel a balkon. Upozorňujeme, že do pokoje tohoto typu nelze umístit přistýlku.

Vybavení pokoje: Pracovní stůl, Topení, Dřevěná/Parketová podlaha, Šatní skříň, Sprcha, Fén, Toaletní potřeby zdarma, Toaleta, Koupelna, TV, Lednička, Rychlovarná konvice. Výhled do zahrady
Velikost pokoje: 16 čtverečních metrů
Velikost postele: 1 Velká (velikosti King) nebo 2 Samostatná postel

Třílůžkový pokoj s manželskou postelí a jedním odděleným lůžkem nebo s oddělenými lůžky

Tento pokoj je vybaven lednicí a rychlovarnou konvicí. Patří k němu koupelna se sprchou, bezplatnými toaletními potřebami. Některé pokoje jsou v přízemí a mají 3 samostatné postele, pokoje ve 2. patře zahrnují manželskou postel a jednolůžko i balkon. Upozorňujeme, že do dvou pokojů tohoto typu které jsou v patře lze umístit přistýlku.

Vybavení pokoje: Pracovní stůl, Topení, Dřevěná/Parketová podlaha, Sprcha, Fén, Toaletní potřeby zdarma, Toaleta, Koupelna,  Lednička, Rychlovarná konvice, Výhled do zahrady
Velikost pokoje: 18 čtverečních metrů
Velikost postele: 1 Samostatná postel, 1 Velká (velikosti King). nebo 3 Samostatné postele

Apartmán s 1 ložnicí a kuchyňským koutem

Tento apartmán se samostatným vchodem má ložnici s TV a vybavenou kuchyňku s mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí. Patří k němu koupelna se sprchovým koutem, fénem a bezplatnými toaletními potřebami, a pánská toaleta navíc.

Vybavení pokoje: Pracovní stůl, Topení, Vlastní vchod, Šatní skříň, Dřevěná/Parketová podlaha, Sprcha, Toaletní potřeby zdarma, Toaleta, Koupelna, WC navíc, TV, Čajová konvice, Kuchyňka, Lednička, Mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, Kuchyňské potřeby, El. vařič, Výhled do přírody
Velikost pokoje: 30 čtverečních metrů
Velikost postele: 5 samostatných postelí velikosti King.

Pětilůžkový pokoj s oddělenými lůžky

Tento pokoj je vybaven lednicí a rychlovarnou konvicí. Patří k němu koupelna se sprchou a WC, bezplatnými toaletními potřebami. Pokoj je v přízemí a má 2 samostatné ložnice s 5 samostatnými postelemi. Upozorňujeme, že do pokoje nelze umístit přistýlku. Výhled je do zahrady.

Vybavení pokoje: Pracovní stůl, Topení, Dřevěná/Parketová podlaha, Šatní skříň, Lednička, Rychlovarná konvice. Toaleta, Koupelna, Sprcha, Toaletní potřeby zdarma.
Velikost pokoje: 14 a 12 čtverečních metrů
Velikost postele: 5 samostatných postelí velikost King.

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými lůžky se společnou koupelnou a WC

Tento pokoj je vybaven lednicí a rychlovarnou konvicí. Patří k němu společná koupelna se sprchou a WC, bezplatnými toaletními potřebami. Pokoje jsou v přízemí a v podkroví. Upozorňujeme, že do pokoje nelze umístit přistýlku. Výhled z pokoje v přízemí je do zahrady.

Vybavení pokoje: Pracovní stůl, Topení, Dřevěná/Parketová podlaha, Šatní skříň, Lednička, Rychlovarná Konvice, Toaletní potřeby zdarma. Toaleta a koupelna je společná s vedlejším jednolůžkovým pokojem.
Velikost pokoje: 17 čtverečních metrů
Velikost postele: 2 Velké postele velikost King.

Jednolůžkový pokoj se společnou koupelnou a WC

Tento pokoj je vybaven lednicí a rychlovarnou konvicí. Patří k němu společná koupelna se sprchou a WC, bezplatnými toaletními potřebami. Pokoj je v přízemí s výhledem do zahrady.

Vybavení pokoje: Pracovní stůl, Topení, Dřevěná/Parketová podlaha,  Lednička, Šatní skříň, Rychlovarná Konvice. Toaletní potřeby zdarma. Toaleta a koupelna je společná s vedlejším dvoulůžkovým pokojem.
Velikost pokoje: 10 čtverečních metrů
Velikost postele: 1 postel velikost King.